Gizlilik ve Güvenlik

İrya E-Ticaret Müşterilerinin, İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ.’ ye ait patentli markalara ait online mağazalara kanalı ile, paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm ve İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait patentli markalara ait online ve fiziki mağazalar kanalı bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir.

İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ. üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait irya.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, irya.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla irya.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ. ve patentli markaları kesinlikle sorumlu değildir.

İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait irya.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ. data havuzunda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Müşteriler, İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait irya.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Duyurulardan haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya ‘gönderilen SMS’ lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir.

Siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutulmaktadır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ. ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında hiçbir şekilde tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemlerin İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ.’ye ait irya.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İRYA TEKSTİL SAN TİC. LTD.ŞTİ.

Müşteri hizmetleri

Destek için lütfen bize mail atın. hello@irya.com


Happy to chat! Feel free to contact us using our form or chat service.