Banyo Aksesuarı
Banyo Paspası
Çocuk
Summer with irya!
Havlu
Yatak Odası
Hasır Sepet
Bornoz
El Boyaması Banyo Aksesuarları
Tasarımcıların Sonbahar Koleksiyonu
Çocuk Koleksiyonu
Summer with İrya!

El Boyaması Banyo Aksesuarları

Doğanın özgün renklerini özünde barındıran banyo setleri, banyonuzda zarafet esintisi yaratacak! Her bir detayı özverili işçilik ile hazırlanan yeni banyo seti koleksiyonu, usta ellerde el emeğiyle hayat buldu.

Tamamı el boyaması olan bu koleksiyon, kırılmalara karşı dayanıklı %100 poliresin hammaddeyle hazırlanmıştır. El yapımı işçiliğinde buluştuğu İrya banyo aksesuarları ile hem kendinizi özel hissedin hem de dikkat çekin!

 

Banyonuzun etnik çizgisi

Anadolu’nun çizgileriyle yaşayan modern paspasların, eviniz ile buluşmasına tanık olun! Her adımda içinizi dolduran pamukların özenle dokunuşlarını banyonuzla birleştirin.

Hikayelerinizi derinleştirebilir, banyonuzun ruhunu etnik desenlerle, adımlarınızı ise ritimlerle besleyerek doğallığı evinize taşıyabilirsiniz.

Tarihin tozlu sayfalarına konuk olmuş pamukların dokusu, Anadolu’nun en güzel desenleriyle buluşarak modern bir Dünya’nın kapılarını banyonuza açıyor.

Huzur dolu bebekler!

Eğlenceli dakikaları karşı konulmaz bir yumuşakla sarmalayın!

Son derece emici ve süper yumuşak havlu ve bornozlar, pamuk yumuşaklığı ile sarıp sarmalar, küçüklerin sıcacık ve güvende hissetmesini sağlar.

Havlu, bornoz, kundak ve panço dörtlüsünden eğlenceli bir banyo keyfinin ardından eşsiz yumuşaklıkla anne sıcaklığını minik bedenlerde hissedecekler.

İrya çocuk grubu ürünleri siz ebeveynlerin de takdir edeceği birçok özeliğe sahiptir. Hassas minik bedenler için %100 pamuktan üretilmiş bu ürünler yüksek su emiciliğine sahiptir.

Yaşam alanına rustik bir hava

Doğallığın rustik bir yansımasına şahit olabileceğiniz hasır sepetlerimiz sizler için özenle hazırlandı.

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz kıyıda bıraktığınız eşyalarınız doğallığın içerisinde bir stile kavuşacak.

Hayatınızı kolaylaştıracak bir yaşam alanı sağlayan sepetler şimdi sizler için İrya'da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR