Hakkımızda

Yüzyılların Aile Geleneği, Tekstil

Köklerimize olan saygımız, büyümeye olan tutkumuz ve çiçeklendiğimiz İrya ile evdeki mutluluğu paylaşıyoruz! Tekstil bizim için bir aile geleneği, bizi güçlendiren tutkumuz. Ailemizden öğrendiğimiz “evimiz mutluluğumuzun kaynağı” felsefesini benimsedikçe sizlerle büyüyoruz. 

İlhamımız olan yerli üretimin kaynağı, tarihimiz. Nikfer Bezi ile ünlenen kasabada, bir zamanlar dokuma tezgahları köyün geçim kaynağıydı. Geçen yılların ardından bu kültürü koruma ve sürdürme amacıyla, modern tekstil özel pamuk ve yerli üretim İrya ile birleşti. “Beyaz altın” olarak andığımız pamuğun değerini, kaliteli ve etik üretimi her aşamada özenle sürdürüyoruz. Üretici kimliğimizin yanında her adımda kalite ve özgünlük için değer verdiğimiz tasarım, emekleriyle İrya’yı büyüten ekibimiz ve geleceğe yatırımımız olan sürdürülebilir tekstil ürünlerimizle mutluluğumuzu paylaşmaya devam ediyoruz. 

Yaratıcılık ve Tasarım

Ev tekstilinde farkımız; yaratıcılık, tutku ve modern perspektifle özgün tasarımlar yapan ödüllü tasarım ekibimiz. “Ev”lerin değerini ve içinde sevgiyle büyüyen aileleri, tasarım ürünlerle buluşturma tutkumuzla yola çıktık. Yıllardır sürdürdüğümüz başarı ve kalite ile büyüdük, yeşerdik ve çiçekleniyoruz. 

Kaliteli Üretimin Kaynağı, Ekibimiz

Kalite sırrımız ailemizden gelen mükemmellik tutkusu; detayların önemi ve her adımda kalite kontrolü.  En değerli kaynağımız olan ekibimiz için en iyi çalışma şartlarında üreten ekibimizin mutluluğu ve huzuru önceliğimiz. Ekibimizin her adımda daha güçlü olması için gereken şartları, güven ile harmanladığımız üretimimizde sağlıyoruz. Yöneticilerimizin ve çalışan kadromuzun büyük bir kısmı bize her adımda değer katan kadınlardan oluşuyor. Kadınların yaratıcılığı ile çiçeklenen markamız, özgün tasarımlar, kaliteli üretimler ile büyüyoruz. Ekibimizin her bir parçasının emeği ile yeşeren, büyüyen ve çiçeklenen İrya kültürümüzü uluslararası SEDEX ve BSCI sertifikaları ile taçlandırdık. 

Gelecek İçin, Sürdürülebilirlik

Geleceğimiz için sürdürülebilir üretim tekniklerimiz ile daha az su ve enerji tüketimi sağlayan ürünler geliştiriyoruz. Geri dönüşümün gücüne olan inancımızla tekstil fazlası olan her bir kumaşı ve ipliği değerlendirerek ürettiğimiz kilimler ile daha güzel bir geleceğe adım atıyoruz. Araştırma ve geliştirme ekiplerimizin başarısı ile sürdürülebilir tekstil ürünlerimizi arttırmaya ve tüketimimizi azaltmaya devam ediyoruz. 

Mutluluğu evinize taşımak, özgün tasarımları sizlerle buluşturmaya olan tutkumuzla!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR