Banyonuzda küçük detayların büyük farkını ortaya çıkarın! Benzersiz ve özel olarak hazırlanmış İrya banyo aksesuarları banyonuzda eşsiz stilinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak

Doğanın özgün renklerini özünde barındıran banyo setleri, banyonuzda zarafet esintisi yaratacak!  Her bir detayı özverili işçilik ile hazırlanan yeni banyo seti koleksiyonu, usta ellerde el emeğiyle hayat buldu.

Tamamı el boyaması olan bu koleksiyon, kırılmalara karşı dayanıklı %100 poliresin hammaddeyle hazırlanmıştır. El yapımı işçiliğinde buluştuğu İrya banyo aksesuarları ile hem kendinizi özel hissedin hem de dikkat çekin!

İrya banyo aksesuarlarından, sıvı-katı sabunlukları, tuvalet fırçası, banyo kovası ve diş fırçalığı dilediğiniz gibi birleştirebilir ya da ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

Sıradanlaşmanın önüne geçebilmek adına, aldığınız bir ürünün sizin için ekstra bir degerinin olması sizleri mutlu edecek. El işçiliğinin dokunduğu banyo aksesuarında benzersiz tasarımının farkına varacaksınız!

Yeni banyo aksesuar koleksiyonundaki dekoratif aksesuarlar ile doğal tonların yaratacağı zarafeti, yaşam alanlarınıza taşıyın; evde geçirdiğiniz zamanları daha da keyifli kılın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR