Bebeğinize temas eden her parçada hep ilk günkü yumuşaklık, sağlık ve özen

Zamanın ve medeniyetlerin test ettiği, değişik kullanım alanları ile annelerin hayatını kolaylaştıran %100 organik pamuk müslinlerle bebeğinize ihtiyaç duyduğu sıcaklık ve konforu çok kolay sağlayabilirsiniz.

Tüm bebeklerin doğumundan itibaren 3 yaşına kadar rahatlıkla kullanabileceği temel parçaları, saf pamuk ve bambunun sağlığı, yumuşaklığı ve konforuyla birleşiyor. Özenle tasarlanan her ürün, annelere hayatı biraz daha kolaylaştırmayı hedefliyor. %70 Bambu %30 Pamuk içerikli kumaşlar ile üretilen tulumların üretim sürecinde bebeğinize zarar verecek kimyasal maddeler kullanılmamıştır. Kanserojen etkiye sahip olmamakla birlikte alerji riski bulunmamaktadır.

%100 organik pamuktan üretilen hassas koleksiyon, süper emiciliği sayesinde minik bedenleri anne şefkati ile sarmalayacak.

title
title
title
title

Yenidoğan grubumuz olan kundak tulumlarımız yeni doğan refleksleri içinden en bilindik refleks olan “Moro (ürkme) refleksini” kontrol etmenize yardımcı olur.

Her banyoyu keyfe dönüştüren havlu ürünler küçüğünüzü şımartmanın en yumuşak yolu %100 organik pamuktan üretilen havlulardan geçer!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı